Głosuj w konkursie NIVEA na szkółkę piłkarską KS Kolejarz Prokocim

Czy dzisiaj głosowałeś już w konkursie firmy NIVEA na szkółkę piłkarską Klubu Sportowego Kolejarz Prokocim pod auspicjami Ajaxu Amsterdam? Jeśli nie to zrób to teraz. Wejdź na stronę: szkółki piłkarskie Nivea lub stronę klubową na Futbolowo.pl i daj szansę swojej drużynie na zwycięstwo! Z jednego komputera możesz oddać jeden głos dziennie. 

W 2012 NIVEA uruchomiła program “Szkółki Piłkarskie NIVEA”. Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

W ramach programu “Szkółki Piłkarskie NIVEA”, zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze “Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.