Konkurs na “selfie” z Podgórza

Konkurs na Selfie z Podgórza

Zrób sobie “selfie” z Podgórzem w tle i wygraj wyjazd do Warszawy, gdzie wraz z posłem Józefem Lassotą będzie możliwość zwiedzenia sejmu.

Konkurs na Selfie z Podgórza

Konkurs “Selfie z Podgórza” organizowany jest w związku z przypadająca w 2015 r. setną rocznicą przyłączenia Podgórza do Krakowa. Ma na celu popularyzację historii oraz dziedzictwa kulturalnego tej części miasta.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić tzw. “selfie”, czyli zdjęcie własnej osoby, wykonane za pomocą trzymanego przez siebie aparatu. Ważne jednak, aby w pracach konkursowych w tle fotografii znajdowało się jakieś charakterystyczne dla Podgórza miejsce.

Autorzy najlepszych prac, które należy przesłać do 12 maja br. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową, na adres mrd12krakow@gmail.com zostaną nagrodzeni. Dla laureatów głównych zorganizowany zostanie wyjazd do Warszawy połączony ze zwiedzaniem sejmu wraz z krakowskim posłem i byłem prezydentem Krakowa Józefem Lassotą. Dodatkowe upominki dla biorących udział w akcji wręczane będą podczas uroczystej gali, która odbędzie się pod koniec maja w Domu Kultury Dwór Czeczów w Starym Bieżanowie.

Organizatorami “Selfie z Podgórza” jest Młodzieżowa Rada Dzielnicy XII będąca grupą projektową fundacji “Wygrajmy Siebie” przy współpracy z Domem Kultury “Podgórze”, Radą Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim oraz Biurem Poselskim Posła na Sejm RP Józefa Lasoty. Honorowy patronat nad akcją objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowwa Bolesław Kośmider.

Regulamin konkursu
Karta Zgłoszeniowa

Kalendarium konkursu “Selfie z Podgórza”:

12 maja – koniec terminu składania prac konkursowych
13 maja – ogłoszenie laureatów konkursu
22 maja – wyjazd do Warszawy dla zwycięzców konkursu
30 maja – uroczysta gala fundacji “Wygrajmy Siebie”

Selfie z Podgórza