Finał Turnieju Szachowego w Samorządowym Przedszkolu nr 150

Szachowy turniej przedszkolaków podczas festynu rodzinnego w Przedszkolu nr 150, zakończył dwuletni program nauki gry w szachy dla dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Nowy Prokocim Przyjaciele.

finał turnieju szachowego (2)

W dniu 11.06.2016r podczas festynu rodzinnego w Przedszkolu nr 150 „Piękna Nasza Polska Cała” rozegrany został finał turnieju szachowego do którego przystąpiło 8 przedszkolaków wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Tym turniejem zakończyliśmy w tym przedszkolu nasz dwuletni

program „Nauka gry w szachy dla dzieci”.

Program był realizowany w ramach podpisanego w 2014 roku porozumienia o współpracy. Zajęcia z przedszkolakami zostały sfinansowane przez Stowarzyszenie Nowy Prokocim ”Przyjaciele” a prowadził je współpracujący z nami od wielu lat międzynarodowy sędzia szachowy p. Stanisław Cichorz.

Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Stec Michał, drugie Madejski Bartosz a trzecie Dziadek Bartosz. Wszyscy finaliści otrzymali od organizatorów gratulacje oraz nagrody rzeczowe a zwycięscy puchary z dedykacjami.

Stowarzyszenie Nowy Prokocim „Przyjaciele”