Obchody 650-lecia Prokocimia: Koncert Janusza Radka finałem Dni Prokocimia

Koncert Janusz Radek

W niedzielę 1 października odbędzie się festyn z okazji Dni Prokocimia 2017. Uroczystościom towarzyszy obchodzona w tym roku rocznica 650-lecia powstania Prokocimia. Finałem całodziennych atrakcji będzie bezpłatny koncert wokalisty Janusza Radka.

Dni Prokocimia 2017

Finał tegorocznych Dni Prokocimia 2017 będzie miał miejsce się tradycyjnie w Parku Jerzmanowskich. Nowością będzie jednak, że towarzyszące im występy odbywać się będą na scenach położonych przy budynku Młodzieżowego Domu Kultury im. Gałczyńskiego, przy ul. Na Wrzosach.

Będzie można zobaczyć na nich m.in. występy uczniów z dzielnicowych szkół i przedszkoli, koncert piosenek Elvisa Presleya, a także pokazy tańca ludowego, czy też prezentacje historycznej grupy rekonstrukcyjnej.

Nie zabraknie także typowych dla festynów zamku dmuchanego, stosika z watą cukrową i popcornem, a także okolicznościowych straganów.

Pośród wielu atrakcji nie tylko natury artystycznej gwoździem programu będzie koncert Janusza Radka. Rozpoczynający się o godz. 18. występ krakowskiego wokalisty i aktora teatralnych inscenizacji muzycznych z pewnością przysporzy przybyłym do parku w Prokocimiu wielu wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do Parku Jerzmanowskich! Niedziela 1 października. Początek o godz. 14.

Koncert Janusz Radek