Turniej Jiu Jutsi Banzai

V Wewnętrzny Turniej Krakowskiego Klubu Jiu-jitsu1

Jesteśmy klubem dalekowschodnich sztuk i sportów walki. Klub  Banzai  działa nieprzerwanie od 2000 roku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, mających na swoim koncie również osiągnięcia sportowe. Koncentrujemy swoją aktywność na krzewieniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, wychowywaniu przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia, ponadto bierzemy również  udział w rywalizacji sportowej.

Nasze turnieje wewnętrzne organizujemy z myślą o tym, aby bezpiecznie wprowadzać dzieci w świat rywalizacji sportowej już od najmłodszych lat. Podczas zawodów młodzi adepci zdobywają doświadczenie oraz zapoznają się z realiami turniejów, a to wszystko w swobodnej i rodzinnej atmosferze, dzięki czemu dzieci nie zniechęcają się do podejmowania kolejnych wyzwań.

W tym roku, 10. grudnia, odbędzie się 5. edycja naszych wewnętrznych zawodów dla dzieci i młodzieży. Każda kolejna edycja gromadzi coraz więcej uczestników, w ostatniej udział wzięło niemal 200 dzieci ze wszystkich naszych sekcji.

Podczas turnieju dzieci mogą zażyć zdrowego ruchu oraz postawić pierwsze kroki w rywalizacji sportowej. Po zawodach na wszystkich uczestników będą czekać pamiątkowe medale i dyplomy. Wszystko to z największą dbałością o bezpieczeństwo i ducha sportowej rywalizacji.

Zachęcamy do udziału wszystkich naszych Klubowiczów, a niezdecydowanych zapraszamy na treningi próbne.

Pozdrawiamy,
Wasz Zespół BANZAI